O akci

Inspiraci pro závod Bohemian 4x4 Trophy 2016 jsme hledali až v daleké Malajsii. Konkrétně při světově proslulém závodus názvem Rainforest Challenge of Malaysia a podobné, ale ryze dámské verzi, která se jela pod názvem Shemud 2015!

Jedná se o jedny z nejtěžších závodů na světě pro opravdové vyznavače náročných terénů, můžete tedy očekávat soutěž plnou náročných sekcí včetně aktivního využití navijáků. Spousty bahna, strmé výjezdy a to vše na čas a přesnost pohybu v terénu dělá tuto disciplínu velmi jízdně a divácky atraktivní. Paralelně s BT poběží i závod MČR offroad trialu, který se pojede v sobotu a v neděli. Bude se na co dívat!

Závod bude doprovázet bohatý doprovodný program. Předváděcí a taxi jízdy sériových vozů na polygonu, testy čtyřkolek, večerní koncert a další zajímavé aktivity pro celou rodinu. Na místě nebude chybět dobré jídlo, hudba a hlavně skvělá atmosféra offradoých závodů.

Vstupné na akci je 100,–Kč (děti 50,–Kč)

Zveme Vás také na akci LEGENDY 2016, kde bude probíhat ADVENTURE FEST. Festival plný cestování, automobilových závodníků, aut a samozřejmě offroadu!